POTREBUJETE PORADIŤ? ZAVOLAJTE NÁM +421 905 266 962
nájdite svoje príjemné a útulné bývanie už dnes

Vyhľadávanie
V ponuke je 21 nehnuteľností.

Referencie

Zoznam klientov, ktorí so spoločnosťou GREGORY Real v ostatnej dobe spolupracovali.

Všetky tieto referencie pochádzajú priamo od klientov a sú bez akýchkoľvek úprav.

V prípade záujmu o spoluprácu môžeme poskytnúť referencie na overenie.

 

Recenzia na Gregoryreal

Recenzia na Gregoryreal

 

 

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Vec: Referencia pre GREGORY Real

S Gregory Real sme posledných 5 rokov riešili rôzne realitné situácie. Vierka Gregorová nám zabezpečovala predaj viacerých nehnuteľností v Starom Meste, v Ivánke pri Dunaji, na Kolibe, prenájom bytov v rôznych lokalitách v rámci Bratislavy, prípravu zmluv, zabezpečenie katastra, ako aj celkový realitný proces a komunikáciu. Gregory Real je skutočný realitný partner v plnom zmysle slova. Každý realitný proces bol riešený vysoko profesionálne a skutočne plnohodnotne. Vierka Gregorová je veľmi snaživá, dôsledná a klientsky orientovaná profesionálka, ktorá nielen pozná trh, ale sa aj snaží nájsť najvhodnejšie riešenie pre klienta. Z našej spokojnosti vyplýva aj naša spoločná dlhoročná spolupráca, ktorá stále pokračuje. Vierka ďakujeme a a pre všetkých ostatných odporúčame GREGORY Real😊) ! rodina Kylianová

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Vierku Gregorovú poznám už dlho ako maximálne ústretovú, akčnú a spoľahlivú osobu, ktorá má vždy úsmev na tvári. Spolupráca s ňou pri predaji nášho bytu to len potvrdila. Napriek tomu, že som náročný klient, ktorý kladie veľa otázok, pýta sa na detaily zmlúv, na všetky možné hypotetické situácie a požaduje k nim vysvetlenie, moje očakávania sa naplnili a bola som maximálne spokojná. Služby realitnej kancelárie GREGORY Real môžem len odporúčať. Ušetrila nám s manželom náš čas a nervy a mohli sme sa na ňu naozaj spoľahnúť. Veľmi oceňujeme najmä:

Dôveru, spoľahlivosť a ochotu

  • na čom sme sa dohodli, to platilo. Dochvíľnosť, dodržanie sľubov a termínov je u GREGORY Real skutočnosťou a nie len frázou.
  • vždy sa nám snažila vyjsť v ústrety, či už pri zložitejšom plánovaní stretnutí kvôli nášmu nabitému programu alebo pri trpezlivom zodpovedaní našich nikdy nekončiacich otázok :)
  • keď vznikli nečakané situácie, okamžite reagovala, prezistila skutočný stav veci a dala nám vedieť naše možnosti

Profesionalitu

  • krásne nafotené fotky bytu, vďaka čomu sa okamžite ozvali záujemcovia
  • široký záber zverejnenej ponuky na predaj bytu na portáloch s nehnuteľnosťami, vynikajúco napísaný inzerát s pútavou reprezentatívnou úvodnou fotkou bytu
  • výborný odhad ceny na základe skúseností a znalosti trhu s nehnuteľnoťami v Bratislave
  • vynikajúci právny servis s upozornením na všetky možné situácie pri predaji a zabezpečenie administratívnych vybavovačiek, vrátane citllivého prístupu k našim osobným údajom
  • rozumná organizácia stretnutí so záujemcami pri prehliadkach bytu, šetrenie nášho času
  • servis po predaji bytu, napr. zaslanie informácie o zápise do katastra

Ďakujeme a odporúčame!

V. Polohová s manželom

 

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Veľmi odporúčam spoluprácu/ sprostredkovanie nehnuteľnosti pani Gregorovou. Okrem toho, že je veľmi milá a ústretová, nehrá len za stranu predávajúcich ale zohľadňuje aj férovosť voči kupujúcemu. Pred kúpou nehnuteľnosti cez GREGORY real som absolvovala niekoľko obhliadok s naozaj vážnym záujmom o kúpu bytu, keď malo dôjsť na rezervačnú zmluvu prostredníctvom [meno na vyžiadanie] realitnej kancelárie, poslali mi zdrap bez akejkoľvek relevantnej informácie ohľadom nehnuteľnosti.

Naopak s Gregory real som sa vedela dohodnúť aj na zmene niektorých bodov úplne bezproblémovo. p. Gregorová aktívne sledovala všetky úkony či už banky a katastra a aktívne ma informovala o všetkých zmenách. Taktiež som nemusela navštíviť ani jeden úrad, všetko zabezpečila veľmi promptne a hladko.

Ďakujem a verím, že bude mať ešte mnoho spokojných zákazníkov. Pekný večer Muratiová

 

 

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Prostredníctvom GREGORY Real sme prenajali byt. Keďže išlo o novostavbu, veľmi nám záležalo na serióznosti nájomníkov. Plne sme sa spoľahli na úsudok pani Gregorovej a musím povedať, že k výberu pristúpila veľmi zodpovedne. Odľahčila nás tiež od formalít, objasnila nám všetky okolnosti a upozornila nás na naše povinnosti súvisiace s nájmom aj v budúcnosti. Veľmi sme ocenili jej profesionálny prístup a to, že sa nám vždy naplno venovala.
Manželia Mirka a Peter

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Mám dobré skúsenosti s realitkou GREGORY Real. Kupovala som byt a všetko šlo hladko, realitná maklérka bola príjemná, nezaujatá, upozornila ma na všetky skutočnosti, mala prehľad. Bola maximálne ústretová, slušná, dohodli sme si vždy vopred, čas a miesto stretnutia. Prístup sa mi fakt páčil.
Odporúčam. S. Pallová

Vec: Referencia pre GREGORY Real

Dobrý deň p. Gregorová, tak našla som si konečne čas :) S Vašim prístupom som veľmi spokojná, ale hlavne milo prekvapená Vašim prístupom ešte po predaji bytu, kde ste informovali o zápise do katastra a aj že ste mi pripomenuli vybavenie dane za byt. Vás by som určite odporučila aj iným svojím známym. Ďakujem krásne za sprostredkovanie a Vašu trpezlivosť s nami.
S pozdravom Feketova

 

Vec: Referencia pre GREGORY Real

GREGORY Real pre nás sprostredkoval predaj bytu v Bratislave-Petržalke v lete roku 2016. Spolupráca s touto realitnou kanceláriou bola na vysokej odbornej úrovni s vynikajúcou znalosťou trhu s nehnuteľnosťami v lokalite Bratislava. Vysoko hodnotíme využitie IT technológií pri zverejnení ponuky predaja bytu na internete a znalosť administratívnych a legislatívnych postupov spojených s predajom bytu. Osobitne oceňujeme pružnú osobnú komunikáciu a ústretový prístup. Transakcia prebehla úspešne, byt bol predaný v priebehu štyroch mesiacov.

Využitie služieb tejto realitnej kancelárie odporúčame všetkým, ktorí majú záujem o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Marta a Štefan Cimbákovci